Seni Sen gibi Seviyorum

Gönderen Dert Ortağı 08 Haziran 2010

Seni Sen gibi Seviyorum
Bir tanem; bu gece de dün gece gibi yalnızım...
Düşünüyorum da; bazen acım oldu seni sevmek, bazen en güzel tebessümüm... Bazen içimde bir sızı oldun yüreğimin kıvrımlarında ince ince akan, bazen mutluluğum... Bazen herşeyim bazen hiçbirşeyim oldun... ama vazgeçemedim!
Seninleyken bazen kalabalıklar içinde, seninleyken bazen yapayalnız oldum... En umulmadık anda sevdim seni, en vurdumduymaz, en sağır ve en körleşmiş taraflarımla... O gece ay tutuldu ve güneş hiç yaklaşmadığı kadar çok yaklaştı dünyaya... Oysa benim çekim alanımda bir tek sen vardın bir de yalnızlığıma ortak sesin, vazgeçemediğim gözlerin vardı hemen yanıbaşımda...Ve her şey seni sevmekle başladı... Hayat bazen herşeyden vazgeçmek oldu, bazen bir senden vazgeçememek... Tek zaafım sen oldun ömrümce, bir sana dönemedim sırtımı ve kapıyı çekip hızlıca gitmek hiç aklıma gelmedi! gelmeyecekte... Her şey seni sevmekle başladı... Dünya asla bir toz bulutu olmamıştı zaten...Sevmek diye bir şey varmış ve sevince iliklerine kadar hissediyormuş insan varlığını, tüm acıları ve sevinçleri bir anda yaşayıp tüketiyormuş.
Varlığın ve yokluğun... ikisi de bazen öyle zor ki! Keşke biraz olsun anlatabilsem sana, paylaşabilsem acılarımı seninle, kıyamam ki... Hiç susma istiyorum yanımdayken, aklından geçen her şeyi bilmek istiyorum, hayallerini, korkularını, sakladığın kendini ve kendinden bile kıskandığın sevdanı anlat istiyorum. Zannederim ben seni seveli asırlar oluyor kalbimin kızıl saçlı bacısı, ben yeni anlıyorum..
Unutma sevdiğim unutma hiçbir direnişimi ve teslimiyetimi unutma. Şimdi sana cevabını veriyorum aklındaki bütün sorularının... Her ayrıntım sende gizli benim. Sana verdiğimden başka ben yok ki bende...
Anla canımın içi çırılçıplak bir ruhun karşısında kaç aşk dimdik durabilir ki...
Seni Sen gibi Seviyorum...


**zerd@**
sayac Kez Okundu
DertOrtagimblogspot.com

0 Yorum

Yorum Gönder

Yeni Düşenler

Abonelik:

E-Posta Adresini Gir: