Merhaba Arkadaşlar belki biraz geç kaldım ama ancak işlerimi bitirebildiim biliyorsunuz Güney Afrikada şu sıralar bir Dünya Kupası Organizasyonu düzenleniyor. ve maalesef biz biz Türkiye Olarak bu organizasyona katılmayı beceremedik. Bu büyük organizasyona katılan ülkeler tek bir şey için oraya geldiler. Hepsinin amacı da Dünya Kupasını kendi ülkelerine getirmek. Kimisinin az kimisinin çok şansı var kimi Favori kimisi sadece organizasyona renk katmak için gelmiş. Bizler de buradan Dünya Kupasına katılan ve kendi fawori ülkemizi desteklemek adına Msn lerimizi süsleyebiliriz diye düşündüm ve bu konu da Google Amca dan biraz yardım aldım. Birazdan sizinle de paylaşacağım resimlerin çoğu Google'ın iGoogle temasında kullanılan resimlerden oluşuyor. dileyenler iGoogle dan bu resimlerin orjinallerini iGoogle teması olarak da kullanabilirsiniz.

sözü fazla uzatmadan Dünya Kupasına katılan tüm ülkelerin yer aldığı messenger sahnelerimize geçebiliriz. Tekrar hatırlatmakta fayda var Bu resimlerin büyük kısmı Google'ın kendi sitesinden alınmıştır. ben sadece MSN sahnesi olabilecek şekle getirdim :)

ARGENTINA / ARJANTİN


AUSTRALIA / AUSTRALYABRASIL / BREZİLYABRASIL / BREZİLYACAMEROON / KAMERUNCHILE / ŞİLİDENMARK / DANİMARKAENGLAND / İNGİLTEREENGLAND / İNGİLTEREFRANCE / FRANSAGERMANY / ALMANYAGERMANY / ALMANYAGHANA / GANAGREECE / YUNANİSTANHONDURAS / HONDURASITALY / İTALYAITALY / İTALYAIVORY COAST / FİLDİŞİ SAHİLLERİJAPAN / JAPONYAKOREA REPUBLIC / GÜNEY KOREKOREA / KUZEY KOREMEXICO / MEKSİKANETHERLANDS / HOLLANDANEW ZEALAND / YENİ ZELLANDANIGERIA / NİJERYAPARAGUAY / PARAGUAYPORTUGAL / PORTEKİZPORTUGAL / PORTEKİZSERBIA / SIRBİSTANSLOVAKIA / SLOVAKYASLOVANIA / SLOVENYASOUTH AFRICA / GÜNEY AFRİKASPAIN / İSPANYASWITZERLAND / İSVİÇREURUGUAY / URUGUAY
USA / ABD
ALGERIA / CEZAYİRSPECIAL 1SPECIAL 2SPECIAL 3SPECIAL 4


sayac Kez Okundu
DertOrtagimblogspot.com

WLM Sahne Resimleri 2010 Dünya Kupası (Msn Scenes World Cup 2010) Adlı yazımıza 1 Yorum yapıldı

  1. Adsız Dediki:
  2. Thank you, I've recently been looking for information about this subject for a while and yours is the best I have came upon till now. However, what about the bottom line? Are you positive about the supply?

    Here is my page - cellulite treatment reviews

     

Yorum Gönder

Yeni Düşenler

Abonelik:

E-Posta Adresini Gir: